Zmiana terminów generowania i składania wniosków o styp. rektora

styp. rektora NOWE TERMNY 580x300

W odpowiedzi na postulaty studentów oraz w związku z występującymi problemami z zaliczeniem etapów studiów w USOS, page Rektorw porozumieniu z Parlamentem Samorządu Studentów zdecydował o zmianie harmonogramu postępowania w sprawie stypendium rektora dla najlepszych studentów na rok akademicki 2013/2014

Zmiany dotyczą w głównej mierze terminów uruchomienia i zamknięcia tury elektronicznego generowania wniosków w USOSweb oraz ich dostarczenia do dziekanatów.
Wykonanie tych czynności przez studentów wymaga posiadania rozliczonego poprzedniego etapu studiów w USOS, help co z uwagi na niewprowadzenie ocen przez niektórych nauczycieli akademickich oraz niepodpięcia przedmiotów przez część studentów nie jest możliwe w pierwotnie zakładanym terminie.
Wprowadzone w harmonogramie zmiany uwzględniają również wnioski studentów, see zwracających uwagę na zbyt krótki okres przygotowania pełnej dokumentacji osiągnięć wykazywanych we wnioskach o stypendium.

W związku z przesunięciem terminów, o których mowa wyżej, konieczne było wydłużenie terminów niektórych czynności leżących po stronie obsługi systemu oraz komisji ekonomicznych.

Przesunięcia tych terminów nie wpływają istotnie na przewidywany termin publikacji list kwalifikacyjnych oraz wykonania przelewów środków na konta studentów.

Nowe terminy generowania i składania wniosków:
14.10.2013 r. – uruchomienie systemu generowania wniosków w USOSweb

21.10.2013 r. – zamknięcie systemu generowania wniosków

28.10.2013 r. – ostatni dzień przyjmowania dokumentacji w dziekanatach

Pobierz obwieszczenie o nowych terminach

Pobierz nowy harmonogram